Omietky - HUDÁK - JH


Hľadáte špecialistu na strojové omietky vápenno-cementové a sadrové? Obráťte sa na firmu Ján Hudák - JH, ktorá sa nachádza v obci Lendak v Prešovskom kraji. Služby v oblasti stavebných prác poskytujeme na území celého Slovenska.

Ďalšími nami poskytovanými službami je zatepľovanie, pokladanie dlažieb a obkladov, robíme tiež nivelačné potery a vykonávame ostatnú stavebnú činnosť. Zamestnanci našej spoločnosti, ktorá na trhu pôsobí už od roku 2003, odvádzajú vysoko kvalitnú prácu.

Klientom sme k dispozícii neustále. Ceny za naše služby sú veľmi individuálne, závislé od veľkosti a náročnosti konkrétnej objednávky a požiadaviek. Sme ochotní pristúpiť na dohodu.


Za dlhé obdobie nášho pôsobenia sme sa podieľali na mnohých projektoch v rámci stavebných prác a nadobudli sme veľa skúseností, čo oceňujú predovšetkým naši spokojní zákazníci.

Zaujala vás naša ponuka? Obráťte sa na spoločnosť Ján Hudák - JH so sídlom v Lendaku.


                                                        

OMIETKY, potery, poter, omietka, strojove omietky, NIVELACNE POTERY, cementove potery, sadrove omietky, vapenno cementove omietky, ZATEPLOVANIE, obklad, obklady, DLAZBA, dlazby, pokladanie dlazieb, stavebna cinnost, STAVBA, potery kezmarok, OMIETKY KEZMAROK, potery presov, omietky presov,SADROVE POTERY